O firmie

Filozofia firmy ORTO-TECHNIKA

Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom usług i produktów najwyższej jakości, jakich oczekują i na jakie zasługują. Chcemy być Państwa najlepszym wyborem!

Gwarancja najlepszego dopasowania

Państwo wymagacie Orto-Technika gwarantuje! Nasze aparaty zawsze pasują. Wszystkie nasze aparaty są wykonywane przez doświadczonych, posiadających szeroką wiedzę techników laboratoryjnych. Dla zapewnienia wysokiej jakości do wykonania aparatów używamy tylko najlepszych materiałów.

Terminy wykonania

Typowa procedura firmy Orto-Technika zakłada do 7 dni pracy laboratoryjnej. Dla zagwarantowania, że Państwa aparaty zostaną dostarczone na czas prosimy o wpisywanie konkretnej oczekiwanej daty odbioru na w  formularzu zamówienia, w specjalnie do tego przeznaczonej rubryce. Należy doliczyć 2 dni na transport w każdą stronę. Dla większości aparatów dostępny jest serwis laboratoryjny w tym samym dniu, bez dodatkowych kosztów.

Doradztwo Techniczne

Orto-Technika jest w zasięgu Państwa telefonu. Nie wahajcie się Państwo skontaktować z nami, w celu uzyskania porad dotyczących rodzajów aparatów oraz ich regulacji.

Gwarancja

Udzielamy 5 miesięcznej gwarancji na wykonane prace. Gwarancji nie udziela się na: naprawy wykonywane w innych pracowniach, wszelkie naprawy z wyjątkiem gwarancyjnych, wszelkie uszkodzenia mechaniczne poza jamą ustną, uszkodzenia (złamania, pęknięcia, przetarcia) wynikające z osiadania, aparaty odebrane od lekarza w terminie powyżej 14 dni od daty odbioru wyznaczonej przez tego lekarza, gwarancji nie podlegają uszkodzenia spowodowane ingerencją pacjenta lub innych nie uprawnionych osób, takie jak: przeginanie i odkształcenia elementów metalowych, samodzielne klejenie pękniętych aparatów i inne próby naprawy uszkodzonego aparatu oraz brak właściwej higieny. Dowodem udzielonej gwarancji jest kopia zlecenia. W razie braku naprawa nie będzie traktowana jako gwarancyjna.

Właściciel

 Jerzy Dobosz posiada ponad 12-letnie doświadczenie w wytwarzaniu labolatoryjnym aparatów ortodontycznych. Uczestniczy w wielu kursach bierze udział w spotkaniach dyskusyjnych i wykładach naukowych. Dzięki swojej ugruntowanej wiedzy ortodontycznej jest doskonałym źródłem informacji na temat najnowszych technologii w projektowaniu i działaniu aparatów ortodontycznych.Jego szerokie doświadczenie laboratoryjne oraz wiedza są niezwykle pomocne dla naszych klientów i zapewniają naszym klientom poziom usług znacznie przewyższający naszych konkurentów. Jerzy Dobosz zawsze chętnie posłuży Państwu pomocą w zaprojektowaniu i wykonaniu aparatu na specjalne zamówienie.Jest on otwarty na wszelkie pytania klienta. Oczywiście, poda Państwu wiele powodów, dla których warto wybrać Orto-Technike jako Państwa laboratorium ortodontyczne.